BASIN ODASI

 

CANİK'İN YÜZÜ GÜLDÜ  
Canik Belediyespor, ligdeki üçüncü maçında galibiyetle tanıştı. Turuncu- Siyahlılar kendisi gibi galibiyeti bulunmayan TED Ankara Kolejliler'i 89-73 mağlup ederken, Amerikalı Quianna Nehma Chaney attığı 31 sayıyla yıldızlaştı
Engelli sporculardan Başkanımıza teşekkür plaketi  
Ankara'da düzenlenen Havalı Tüfek R1 Takım Yarışmaları'nda takım halinde Türkiye 1. olan Samsun Ekspres Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Mustafa Tuncel ve takım sporcuları Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı Tuncel ve sporculara teşekkür eden Başkan Genç, Canik'te yaptıkları spor yatırımları ile Samsun'u sporda başarılı olmasını hedeflediklerini belirtti.
Samsun'u 1. Ligde Temsil Eden Tek Takımız  
Canik Belediye Spor Kulübü, Bayan Basketbol Takımı teknik heyeti ve oyuncularına Meşe Kültür Tesisleri'nde yemek verdi. Kulüp Başkanı Ercan Bayrak'ın da katıldığı yemeğin ardından imza töreni düzenlendi. İmza töreninde, Good Angels Kosice'den transfer edilen Slovakyalı oyuncu Natasha Lacy, Kara Turutnov'dan alınan Lauren Ervin, Polonyalı oyuncu Dora Horti, Homend Antakya Belediye'den gelen Dilara Tongar, Belgin Onbaşı, Orduspor'dan transfer edilen Münevver Başak, Tarsus Belediyespor'dan Seda Tabakcı, Altay Konak Belediyespor'dan alınan Deniz Boz, Bengisu Müezzinler İzmir Büyükşehir Belediyespor'dan alınan Gizem Kazali ve Galatasaray'dan transfer edilen Gülşah Gümüşay kendilerini Canik Belediyesporlu yapan imzalarını attılar.
Canik Cimnastik Salonu Açıldı  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun, spor yatırımları konusunda büyük bir ivme yakaladı. Türkiye'nin en fonksiyoner ikinci büyük yatırımı olan Canik Cimnastik Salonu bunlardan bir tanesi. Samsun'a spor yatırımları konusunda desteklerinden ötürü Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç'a teşekkür ediyorum" dedi.
Canik'te renkli turnuva  
Canik'te Yavuz Selim ve 200 Evler Mahallelerinde yaşayan Roman vatandaşlarca, Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde geçirilmesi amacıyla bu yıl ilk kez düzenlenen Osman Genç Futbol Turnuvası, törenle başladı. Başkan Genç'in startını verdiği ve 200 sporcudan oluşan 20 takımın katıldığı turnuvanın kurallarını kendileri yazan Romanlar, takımlara da ilginç isimler verdi.
Canik'ten spora destek  
Belediyeevleri Karşıyakaspor U15 Futbol Takımı, 21-25 Mart tarihleri arasında Giresun'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası için yola çıktı. Sporcuları uğurlama Canik Belediye Başkanı Osman Genç de katıldı. Başkan Genç, belediye olarak sporu ve sporcuları her zaman desteklediklerini söyledi.
Canik'te Atıcılık Branşı Kuruluyor  
Samsun Atıcılık ve Avcılık İl Temsilcisi Turgay Saat, atıcılık antranörleri Mustafa Yılmaz, Semiha Kandemir ile Türkiye Şampiyonu Yiğitcan Saat ve derece elde eden diğer sporcular Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i makamında ziyaret etti. Atıcılık sporu hakkında bilgiler veren Saat, Başkan Genç'in spora verdiği desteği bildiklerini belirterek, Canik Belediyespor bünyesinde Atıcılık ve Avcılık branşı açılacağını söyledi.
"Çalıştığımızın karşılığını aldık”  
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin (TKBL) 23. haftasında Samsun temsilcisi Canik Belediyespor, evinde karşılaştığı Adana BOTAŞ'I 84-75 yendi.
Canik Adana Botaş İle Karşılacak  
Canik Belediyespor Bayan Basketbol Takımı 09 Mart 2013 Cumartesi 17:002 de Canik Hasan Doğan Spor Salonu'nda Adana Botaş ile karşılacak. Maça Tüm sporseverler davetlidir.
8 Mart eşitliğin simgesi  
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün, tüm dünya kadınlarının eşitlik, bağımsızlık, özgürlük, daha iyi çalışma ve yaşam koşulları elde etme yolunda verdikleri mücadelenin bir simgesi olduğunu söyledi
   
Sayfa Sayısı :  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13